Home Staging

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

Województwo Opolskie, Dolnośląskie i Śląskie.

W procesie zakupu lub najmu nieruchomości najważniejsze jest pierwsze wrażenie, które możemy zrobić tylko jeden raz. Kupujący decyzję o zakupie nieruchomości podejmuje już w ciągu pierwszych sekund podczas jej oglądania. Jeśli ofertę odrzuci sprzedający bezpowrotnie traci możliwość sprzedania lub wynajęcia nieruchomości tej właśnie osobie.

Potrafimy niskim kosztem sprawić, aby sprzedawana nieruchomość zyskała na walorach estetycznych i wizualnych, a dzięki temu mogła wyróżnić się spośród setek innych ofert na rynku nieruchomości.

Specjalizujemy się w profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem. Dzięki posiadanemu doświadczeniu przy niskim nakładzie potrafimy niejednokrotnie w ciągu zaledwie kilku dni zwiększyć wartość rynkową nieruchomości nawet o ponad 30% dzięki jej właściwemu przygotowaniu do sprzedaży lub wynajmu. Zakres prac i cenę usługi określamy zawsze indywidualnie po zapoznaniu się z obecnym stanem nieruchomości i z uwzględnieniem maksymalnego zysku jaki ma przynieść usługa naszemu klientowi.

Poniżej prezentujemy przykład jednego z ostatnich naszych zleceń.

Dom jednorodzinny – w zabudowie szeregowej – o powierzchni użytkowej 215 m2 oraz całkowitej 409 m2 zlokalizowany na działce 3ary.

Sytuacja wejściowa – problem z jakim zwrócił się do nas Klient : dom przeznaczony do sprzedaży za ofertową cenę 390 000 PLN przez okres ponad 6 miesięcy nie mógł znaleźć nabywcy. Nieruchomość zaprezentowano łącznie 27-miu zainteresowanym (bezpośrednio przez właściciela jak i przez 4 biura nieruchomości) . Dodatkowo sytuację pogarszał postępujący zastój na rynku nieruchomości (wrzesień 2022) i zmniejszony popyt ( wysokie stopy procentowe, ograniczona ilość nabywców posiadających zdolność kredytową )

Usługa przygotowania do sprzedaży trwała 9 dni roboczych. Po dokonanych zmianach – opróżnieniu domu z niepotrzebnych przedmiotów, pracach malarskich, elektrycznych oraz ogrodniczych, ozonowaniu oraz myciu dom trafił ponownie do sprzedaży za kwotę ofertową 620 000 PLN i został sprzedany za kwotę 600 000 PLN w ciągu kolejnych 4 dni.

Zysk sprzedającego 210 000 PLN oraz natychmiastowa sprzedaż nieruchomości !!!

Stan początkowy :

Stan po przygotowaniu domu do sprzedaży :

Inne przykłady wnętrz po profesjonalnym przygotowaniu do sprzedaży